İSTANBUL ÜNİVERTESİ 24 Nisan 2023 Tarihli 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı Başvuru Sonuçları


Üniversitemiz birimlerinde giderleri Özel Bütçe ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 inci maddesinin (b) ve (c) fıkrasına göre istihdam edilerek Personel alımı yapılacağı 24.04.2023 tarihli, 32170 sayılı Resmi Gazetede ve Üniversitemiz resmi web sitesinde yayımlanan 453 adet sözleşmeli personel pozisyonuna süresi içerisinde online olarak başvuruda bulunan ve ilanda belirtilen niteliklere uygunluğu tespit edilen adaylar arasından Ek 2 inci maddesinin (b) bendi uyarınca 2022 KPSS puan sırası esas alınarak oluşturulan sıralama ve sonuç listesi aşağıda yayımlanmıştır.


Atanmaya hak kazanan adayların 02/06/2023 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeler ile birlikte şahsen Rektörlük Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgelerini tamamlayarak teslim etmeyen adayların yerine puan sırasına göre yedek adaylardan atama yapılacaktır.
ATANMAYA HAK KAZANANLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1) Dilekçe

2) Kimlik Kartı Fotokopisi

3) 6 Adet Vesikalık Fotoğraf

4) Öğrenim Belgesi (diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, barkodlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

5) Sabıka Kaydı (Cumhuriyet Savcılığı veya e-devlet sayfanızdan evrak teslim tarihinden en fazla 1 ay önce Resmi Kuruma verilmek üzere alınmış olmalıdır.)

6) Sağlık Kurul Raporu (Devlet Hastanesinden alınması gerekmekte olup Psikiyatri alanı bulunması zorunludur.)

7) Askerlik Belgesi (Erkek Adaylar İçin - Askerlik Şubesinden veya e-devlet sayfanızdan alınmış olmalıdır.)

8) Mal Bildirim Beyannamesi (Göreve başladıktan sonra 1 ay içerisinde Personel Bilgi Yönetim Sisteminde doldurularak görev yeri tarafından Personel Daire Başkanlığına iletilecektir.)

9) Barkodlu SGK Hizmet Dökümü (e-devlet üzerinden alınabilir. Herhangi bir Sosyal Güvenlik kaydı olmayanlar SGK'dan veya e-devletten kayıt sorgulanmasını temin etmesi gerekmektedir. Daha önce herhangi bir kamu kurumunda görev yapmış olanlar SGK'dan detaylı işyeri dökümü listesi temin etmesi gerekmektedir.)


ÖNEMLİ NOTLAR

1) Süresi içerisinde evraklarını teslim etmeyenler haklarından feragat etmiş sayılacaklardır.

2) Evrak teslimini sadece Asil olarak kazanan adaylar yapacaktır. Yedek adaylar göreve çağrıldığı taktirde evrak teslimi yapacaklardır.

3) Süresi içerisinde evraklarını teslim etmeyenler adayların yerine yedeklik sırasına göre atanmaya hak kazanan adaylar ilan edilecektir.

4) Evrak eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Beyazıt-Fatih/İstanbul adresine şahsen teslim edilecektir.


Evrak Teslim Tarihi : 18 Mayıs 2023 Perşembe Gün


Son Evrak Teslim Tarihi : 2 Haziran 2023 Cuma Günü (mesai bitimine kadar)


Detaylı bilgi için : personel@istanbul.edu.tr


TIKLA; TÜM SONUÇ LİSTESİ GÖRÜNTÜLETIKLA: DİĞER TÜM İLANLAR

İlişkili Haberler

BYBigi Yıldızı

Turkiye

info@example.com

+012 345 67890

Faydalı Linkler
Hızlı Linkler

© Bilgi Yıldızı Her Hakkı saklıdır