CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI MEB ÖĞRETMEN AÇIKLAMASI NASIL 


YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE;

" Bakanlığımızın kamuoyunun inceleme ve önerilerini açtı Türkiye yüz yılı maarif modeli İnşallah evlatlarımızı gelecek çok daha donanımlı Erdemli başarılı ve şuurlu bir şekilde hazırlanmasını sağlayacak. 

Eğitim modelimizi soran sorgulayan sanata bilime spora edebiyata önem veren milli ve manevi değerleri kuşanmış bireylerin yetiştirilmesi hedefiyle zaman zaman güncellenmemiz güçlendirilmemiz temel bir ihtiyaçtır Türkiye 100 yılı maarif modelinin Eğitim sistemimizin niteliğini inanıyorum. 

Gönülden teşekkür ediyorum bugün ayrıca atama bekleyen öğretmen adaylarımızın durumunu da müdahale ettik milli Eğitim bakanımız hazine bakanımız ve ekonomi kurmaylarımıza son bir kez daha görüşecek ardından öğretmen adaylarımızı bilgilendirecek bakanlığımız yarın atamaya başvuru takvimini ve sürece paylaşacaktır 

İnşallah atama ile ilgili tüm detayları yarın itibariyle bakanımız netleştirecek'' 


Kabine Toplantısı ardından Cumhurbaşkanı yapmış olduğu açıklamaya göre MEB öğretmen alımı toplam sayıyı yarın açıklayacak.

7 MAYIS  2024 tarihinde açıklanacak.


BRANŞ DAĞILIMI NE ZAMAN ? 


Kabine toplantısı ardından yapılan açıklama ardından Milli Eğitim Bakanlığı kendi resmi internet hesabı üzerinden detayları paylaşacak.TIKLA: MEB PERSONEL RESMİ DUYURU HESABI 

İlişkili Haberler

BYBigi Yıldızı

Turkiye

info@example.com

+012 345 67890

Faydalı Linkler
Hızlı Linkler

© Bilgi Yıldızı Her Hakkı saklıdır